xgGaming
Регистрирајте се на форумот и уживајте
GL ^^ HF xgGaming Team!
xgGaming
Регистрирајте се на форумот и уживајте
GL ^^ HF xgGaming Team!
xgGaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


xgGaming
 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез
Уживајте во форумот на xgGaming кланот и не заборавајте да се регистрирате!

 

 Правила на форумот !

Go down 
АвторПорака
emY*
extremegood Member
emY*


Број на мислења : 56
Join date : 2009-08-13
Местолокација : Ohrid/Macedonia

Правила на форумот ! Empty
ПишувањеПредмет: Правила на форумот !   Правила на форумот ! Icon_minitimeПет Aвг 14, 2009 3:37 am

1)Администраторите и Супер Модераторите на форумот имаат право да
изменат/избришат било кое мислење во било кое време со или без
известување.

2) Не отварајте повеќе од 1 членство. Тоа се казнува со повремено банирање.

3)Не пишувајте повеќе од едно мислење едно по друго. Постои опција "edit"
ако нешто ви текнало подоцна или сте заборавиле да го пишете.

4)Задржете се на зададената тема било каде. Не пишувајте офтопик! Сите
офтопик мислења (мислења коишто се надвор од зададената тема) ќе бидат
избришани!

5) Не се расправајте јавно со персоналот на форумот. Пратете им приватна порака доколку имате некои прашања.

6) За секаков вид рекламирање следува повремено банирање.

Cool Секое провоцирање или пцуење(вулгарно изразување) ќе биде делетирано и во спротивно членот ќе биде баниран.


Благодариме однапред ..!

HaveFun on Forum by : xgGaming Team
Вратете се на почетокот Go down
http://www.extremegoodgaming.macedonianforum.net
 
Правила на форумот !
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
xgGaming :: Дискусија :: Правила на Форумот-
Отиди до: